Silimci Oktay - Doğal Taş Doktorunuz 0(532) 136 67 87

Silimci Oktay - Kurumsal

SİLİMCİ OKTAY, genişleyen iş hacmi, en yeni teknoloji makine parkuru ve ekipmanları ile doğal taş silim – cila ve kimyasal koruma uygulama hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde en yeni makine teknolojilerini kullanan, kendini yeniliklere entegre eden firmamız; kullanım kolaylığı, ekonomik yapı, sadelik, basitlik ve fonksiyonellikle çözümlenen projeleri şirket ilkesi haline getirmiştir.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçları ve bireysel tercihlerini tecrübelerimizle uyum içinde yorumlayarak, beklentilerine cevap verecek uygulamaları sunabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini başarı kat sayısının en üst basamağına yerleştirilen SİLİMCİ OKTAY, bu anlayışının gerektirdiği kalite anlayışıyla dikkat çekmektedir. Misyonunu da bu şekilde yoğuran firma, aldığı referanslar ile adete bu anlayışını perçinlemiştir.

Sonuçta görselliğe hitap ettiğinin farkında olan SİLİMCİ OKTAY, çalışanlarının kalitesi ve özverisi ile sizlere hizmeti en iyi şekilde vermiş ve kendini sürekli geliştirerek şimdi de bir öncekinden daha iyi hizmetlerle yoluna devam etmektedir

 

İletişim Bilgilerimiz

Bursa Mudanya Yolu Tuşba Yanı Merkez / Bursa
0(532) 136 67 87

Hizmetlerimiz

Mermer Silim
Mermer Silim

Beton Silim
Beton Silim

Granit Silim
Granit Silim

Traverten Silim
Traverten Silim

Terrazo Silim
Terrazo Silim

Mozaik Silimi
Mozaik Silimi

Basamak ve Dik Yüzey Silimi
Basamak ve Dik Yüzey Silimi

Kumlama
Kumlama

Patinato
Patinato

Zemin Temizlik
Zemin Temizlik

Blok Mermer Silimi
Blok Mermer Silimi