0(532) 136 67 87

KURUMSAL

Silimci Oktay hakkında.

"Doğal Taş Doktorunuz"

SİLİMCİ OKTAY, genişleyen iş hacmi, en yeni teknoloji makine parkuru ve ekipmanları ile doğal taş silim – cila ve kimyasal koruma uygulama hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde en yeni makine teknolojilerini kullanan, kendini yeniliklere entegre eden firmamız; kullanım kolaylığı, ekonomik yapı, sadelik, basitlik ve fonksiyonellikle çözümlenen projeleri şirket ilkesi haline getirmiştir.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçları ve bireysel tercihlerini tecrübelerimizle uyum içinde yorumlayarak, beklentilerine cevap verecek uygulamaları sunabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini başarı kat sayısının en üst basamağına yerleştirilen SİLİMCİ OKTAY, bu anlayışının gerektirdiği kalite anlayışıyla dikkat çekmektedir. Misyonunu da bu şekilde yoğuran firma, aldığı referanslar ile adete bu anlayışını perçinlemiştir.

Sonuçta görselliğe hitap ettiğinin farkında olan SİLİMCİ OKTAY, çalışanlarının kalitesi ve özverisi ile sizlere hizmeti en iyi şekilde vermiş ve kendini sürekli geliştirerek şimdi de bir öncekinden daha iyi hizmetlerle yoluna devam etmektedir

SİLİM HİZMETLERİ

Mermer Silim, Beton Silim, Granit Silim, Traverten Silim, Terrazo Silim, Mozaik Silimi, Basamak ve Dik Yüzey Silimi, Kumlama, Patinato, Zemin Temizliği, Blok Mermer Silimi

DETAY

BASKI BETON

Tarihi mekanların, alışveriş merkezlerinin, parkların, bahçelerin,okulların, otoparkların ve akaryakıt istasyonlarının vb. zeminlerinde kullanılır.

DETAY

ENDÜSTRİYEL ZEMİN

Endüstriyel zemin kaplama alanları üzerinde malların üretildiği, saklandığı ve taşındığı yüzeylerdir.Bu yüzden zeminler aşınmaya ve kimyasal atıklara karşı baya dayanıklıdır.

DETAY

ÇEVRE DÜZENLEME

İhtiyaçlarınızı, tecrübelerimiz ile birleştirerek istediğiniz mekanlara kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Zengin makine parkurumuz ile de tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

DETAY

©SilimciOktay - Doğal Taş Doktorunuz 2019. Tüm Hakları Saklıdır.